Tusz do rzęs Volume Million Lashes So Couture

10 Luty 2020

Tusz do rzęs Volume Milion Lashes So Couture

Znajomość z tuszem do rzęs Loreal Volume Million Lashes So Couture zaczęła się od pewnej promocji w Rossmanie, jednak tusz pozostał w mojej kosmetyczce do dzisiaj i chętnie sięgam po niego w codziennym makijażu.

Dlaczego? Już wyjaśniam!

Volume Miilion Lashes - zastosowanie i działanie

Zacząć nie sposób od zapachu, zdarza mi się go sprawdzać, nawet w przypadku produktów do brwi czy rzęs. Tusz Volume Million Lashes posiada nachalny, lekko kakaowy zapach (tak kakaowy :D).

Estetyczne, eleganckie opakowanie skrywa silikonową szczoteczkę, z krótkimi włoskami. Dość twarda szczoteczka nie nabiera zbyt dużo produktu i choć umożliwia precyzyjne umalowanie i rozdzielenie rzęs, nie przypadła mi jednak do gustu.

Tusz Loreal posiada głęboki, czarny kolor. Produkt umożliwia stopniowanie efektu, zazwyczaj najlepszy efekt uzyskuję po nałożeniu dwóch warstw tuszu.

Loreal So Couture nie osypuje się w ciągu dnia, ładnie wydłuża rzęsy i pogrubia je, pozostawiając jednak dość naturalny efekt. Nie ma tendencji do sklejania rzęs czy pozostawiania grudek. Tusz nie podrażnia oczu, a sama aplikacja nie sprawia problemów.

Produkt cechuje się dużą trwałością, bez problemu utrzymuje się cały dzień, nie zmieniając wyglądu umalowanych rzęs, choć należy podkreślić, że nie jest to tusz wodoodporny. So Couture jest dość wydajny, starcza mi spokojnie na 3-4 miesiące stosowania. Producent zaleca stosować produkt maksymalnie 6 miesięcy od otwarcia.

Tusz Loral

Loreal So Couture - cena i dostępność

Tusz Loreal kupiłam w drogerii internetowej cocolita.pl w cenie 22,90 zł (opakowanie 9 ml), co w porównaniu ceny w sklepach stacjonarnych (w tym w Rossmanie), zamawianie go przez Internet jest najlepszą opcją. Cena w sklepach stacjonarnych potrafi sięgnąć nawet ok. 60 zł, dlatego tusz warto kupować na cyklicznej promocji Rossmann -49% lub w sklepach internetowych.

Podsumowanie

Tusz do rzęs Loreal Volume Million Lashes mogę Wam z czystym sercem polecić, choć nie każdemu może spodobać się szczoteczka. Produkt pozwala uzyskać wyrazisty, jednakże naturalny efekt. Pogrubienie, wydłużenie i ładne rozdzielenie rzęs to największe zalety tego produktu. I choć cena tuszu Loreal może odstraszać, warto sprawdzić oferty drogerii internetowych, gdzie cena produktu jest zdecydowanie niższa. To dobry, drogeryjny tusz, który jest wydajny, a przede wszystkim wytrzymały. Warto mieć go w swojej kosmetyczce!

Kategorie:

Ten post ma jeden komentarz

  1. Mój aktualny ulubieniec! Bardzo sobie chwalę, super się z nim współpracuje. 🙂
    Pozdrawiam, Ags.

Dodaj komentarz

Zamknij menu