Szczotka Tangle Teezer Original Wet and Dry

Szczotka Tangle Teezer Original Wet and Dry

Piękny wygląd włosów zapewni nie tylko odpowiednia pielęgnacja kosmetykami. Warto również zadbać o pielęgnację „mechaniczną”. Pierwszy prototyp tej szczotki powstał 15 lat temu, dziś na rynku dostępnych jest wiele modeli.

Tangle Teezer – Wet and Dry

Szczotka Tangle Teezer Original

Szczotka przeznaczona jest do rozczesywania zarówno włosów suchych, jak i mokrych bez ich niepożądanego szarpania.

Ergonomiczny kształt pozwala na dopasowanie do dłoni, pewny chwyt oraz komfort użytkowania, choć przyznam – zdarzyło się, że szczotka wyślizgnęła mi się z ręki i wylądowała na podłodze. Bez obaw, jest dość wytrzymała, nie powstały żadne uszkodzenia czy odkształcenia.

Tangle Teezer wet and dry

Innowacyjny kształt ząbków (zróżnicowanej długości) zapewnia podczas czesania delikatny masaż skóry głowy.

Szczotka dobrze radzi sobie przy rozczesywaniu nawet gęstych, długich włosów. Umożliwia bezproblemowe rozczesanie mokrych, splątanych włosów bez szarpania.

Tangle Teezer szczotka do włosów

Tangle Teezer Original – cena

Szczotki Tangle Teezer są dość łatwo dostępne zarówno w internetowych, jak i stacjonarnych drogeriach. Recenzowaną szczotkę zakupiłam w drogerii Hebe w cenie 41.99 zł (taka sama cena obowiązuje aktualnie w sklepie internetowym Hebe).

Podsumowanie

Szczotki Tangle Teezer odmieniły moją „mechaniczną” pielęgnację włosów. Odkąd kilka lat temu zaczęłam używać pierwszej klasycznej, czarnej szczotki TT – nie wyobrażam sobie stosowania zwykłej szczotki. Tangle Teezer na stałe zagościły w mojej kosmetyczce i podejrzewam, iż szybko jej nie opuszczą. Jeśli nie stosowałaś nigdy żadnej ze szczotek Tangle Teezer to serdecznie polecam Ci ją wypróbować!

Ocena:
8.5/10

Dodaj komentarz

Zamknij menu