Eveline Celebrities eyeliner z pędzelkiem

Eveline Celebrities eyeliner z pędzelkiem

Kreski eyelinerem to nieodłączny element mojego codziennego makijażu już przeszło od 12 lat. Przedstawiam Wam eyeliner, którego używam odkąd zaczęłam malować kreski i do dziś znajduje się w mojej kosmetyczce.

Moja przygoda z makijażem zaczęła się w wieku 16 lat, od razu spodobała mi się elegancka, czarna kreska na oku (pewnie przez styl pin up <3). Choć przyznaję, początki malowania kreski nie należały do najłatwiejszych, mimo obejrzenia wielu tutoriali na YouTube ;D

Jak zrobić kreskę idealną? Odpowiedź jest niezwykle prosta … praktyka, praktyka i jeszcze praktyka. Dziś codziennie rano, przed wyjściem do pracy jestem w stanie szybko wyrysować wyraziste kreski eyelinerem. Choć próbowałam różnych opcji (pisak, eyeliner z gąbeczką/aplikatorem) to jednak zdecydowanie najbardziej odpowiada mi eyeliner z pędzelkiem. Dlaczego? Cieniutki pędzelek pozwoli na dokładne i precyzyjne wyrysowanie kreski zarówno delikatnej, jak i bardziej wyrazistej.

Na moim blogu nie mogło oczywiście zabraknąć recenzji tego produktu, choć, jak pewnie się domyślacie już został zakwalifikowany do ulubieńców kosmetycznych <3 Dlaczego?

Eveline Celebrities eyeliner – zastosowanie i działanie

Zacznę od największej zalety tego produktu. Przede wszystkim trwałość, powalająca wręcz. Kilkanaście godzin i kreska pozostaje nienaruszona (mimo tego, że czasem zdarzy mi się w ciągu dnia, szczególnie w pracy przed komputerem dotykać okolicy oczu).  Po drugie z łatwością można wyrysować zarówno delikatną, jak i bardzo wyrazistą kreskę. Dość szybko zastyga na powiece, co również stanowi zaletę.

Tusz do kresek Eveline nie osypuje się w ciągu dnia, utrzymuje się spokojnie nawet do 14-15 godzin (absolutnie bez żadnych poprawek)!

Czarny eyeliner od Eveline posiada głęboki, intensywny, wyrazisty kolor, który nie ulega zmianie wraz z upływem czasu. Cieniutki pędzelek zapewnia pełną kontrolę nad rysowaną kreską.

Jedyny minus jaki znalazłam odkąd stosuję ten eyeliner to dość szybkie wysychanie produktu, choć przy moim codziennym malowaniu kresek jestem w stanie dość szybko go wykończyć 😉

Eyeliner Eveline Celebrities – cena i dostępność

Eyeliner Eveline Celebrities jest powszechnie dostępny w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych. Znajdziecie go choćby w Rossmanie w cenie około 12-13 zł. Cena jest jak najbardziej adekwatna do świetnej jakości.

Podsumowanie

Przede wszystkim polecam Wam wypróbować ten eyeliner, jeśli jeszcze nie miałyście okazji go stosować. To idealna propozycja dla osób, które chciałby nauczyć się malować kreski eyelinerem.

Cena i dostępność to kolejne plusy tego eyelinera. No i nie trudno jeszcze raz podkreślić ogromnej trwałości produktu.

Jeszcze raz serdecznie zachęcam do przetestowania eyelinera od Eveline i pamiętajcie – jeśli chcecie nauczyć się malować idealne kreski eyelinerem bez częstej praktyki się nie obejdzie, więc dobry eyeliner z pewnością się Wam przyda 😉

Ten post ma jeden komentarz

  1. Uwielbiam ten eyeliner, mam wersję czarną i brązową i sprawdzają się świetnie. 🙂

Dodaj komentarz

Zamknij menu