Bielenda Camelia Oil Luksusowa maseczka odmładzająca

Bielenda Camelia Oil Luksusowa maseczka odmładzająca

Maseczka Bielenda Camelia Oil przykuła mój wzrok w jednej z drogerii. Ciekawe, wyraziste opakowanie wyróżniało się na tle innych maseczek do twarzy. Przypatrując się dokładniej, zachęcona składem i formą maseczki, postanowiłam ją przetestować. Jesteście ciekawi czy za eleganckim opakowaniem skrywa się coś więcej?

Bielenda Camelia Oil maseczka – skład

W składzie maseczki Bielenda znajdziemy przede wszystkim olej kameliowy, kwas hialuronowy i trehalozę.

 

    • Olej kameliowy uzyskiwany jest z nasion kamelii japońskiej. Cechuje się dużą zawartością kwasów Omega 9, zawiera również witaminy A, B, C i E. Głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia skórę.
    • Kwas hialuronowy – to związek organiczny z grupy polisacharydów (wielocukrów). Posiada silne właściwości wiązania cząsteczek wody, co wiąże się z wykazywanym przez ten związek działaniem nawilżającym.
    • Trehaloza – to związek organiczny z grupy cukrów, występujący w roślinach. Powszechnie stosowany w kosmetykach. Jest silnym składnikiem nawilżającym, posiada także właściwości antyoksydacyjne.

 

Maseczka Bielenda Camelia Oil – cena

Maseczkę z Bielendy zakupimy zarówno w drogeriach internetowych, jak i stacjonarnie w cenie ok. 6-8 zł.

 

Bielenda maseczka Camelia Oil – zastosowanie i efekt

Maseczkę Bielenda powinniśmy stosować na oczyszczoną skórę twarzy. Po nałożeniu płatu maseczki (co ciekawe płachta jest czarna) pozostawiamy ją na 15 minut.

Co ciekawe śliski, mocno nasączony, hydroplastyczny płat 3D można z łatwością dopasować do twarzy, ze względu na dość dużą ilość nacięć na płachcie.

Po zdjęciu maseczki pozostałość można wmasować w skórę twarzy i szyi lub zmyć letnią wodą.

W trakcie 15 minut nie czułam absolutnie żadnego pieczenia, maseczka posiada bardzo przyjemny, delikatny zapach. Skóra twarzy faktycznie pozostaje nawilżona, gładka, odżywiona i odświeżona.

 

Podsumowanie i opinia

Maseczkę Bielenda Camelia Oil zdecydowanie warto wypróbować, daje intensywny efekt nawilżenia, a stosowanie jej to czysta przyjemność. Stosunek ceny do jakości jest także adekwatny.

Polecam!

Dodaj komentarz

Close Menu