Blog o kosmetykach

Blog o kosmetykach

Testy kosmetyków

Testy kosmetyków

Szukasz dobrych, sprawdzonych kosmetyków? Świetnie się składa! Ja również! Na moim blogu znajdziesz obiektywne spostrzeżenia dotyczące przetestowanych kosmetyków do makijażu, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także kosmetyków aptecznych i akcesoriów kosmetycznych.Na blogu znajdziesz również testy kosmetycznych nowości dostępnych w drogeriach stacjonarnych, internetowych oraz aptekach.

Recenzje kosmetyków

Recenzje kosmetyków

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim rzetelne recenzje kosmetyków. W poszukiwaniu dobrych produktów, warto również zwracać uwagę na niekorzystne działanie, a buble kosmetyczne omijać szerokim łukiem. Pamiętaj jednak - to co sprawdza się u mnie, nie znaczy, że sprawdzi się również u Ciebie (i odwrotnie). Wskażę Ci zaś moje spostrzeżenia, które być może będą dla Ciebie istotne i pozwolą Ci podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.

O mnie

klawiatura i kwiaty

Z wykształcenia inżynier Informatyki i Technik farmaceutyczny. Z zawodu Specjalista SEO. Z zamiłowania Kosmetyczna Maniaczka, stąd również pomysł na bloga - łączący wszystkie pasje w jedno. Zainteresowanie tworzeniem stron internetowych oraz kosmetykami, pozwoliły mi na stworzenie unikalnego bloga kosmetycznego. Mam 28 lat, kosmetyki zaś są nieodłącznym elementem mojej codziennej rutyny od kilkunastu lat, co chciałabym wykorzystać tworząc recenzje kosmetyków.

Pozdrawiam, Ania

Zamknij menu