Tisane balsam do ust

Tisane balsam do ust

Klasyka, której nie trzeba przedstawiać. Balsam do ust Tisane to nieodłączny element mojej kosmetyczki (już od ponad 6 lat!). Tisane posiada szereg zastosowań i niejeden raz ratował mnie z opresji.

Czytaj więcej »
Pomada do brwi Wibo black brown

Pomada do brwi Wibo

WPIS W PRZYGOTOWANIU W tym wpisie już niedługo znajdziesz recenzję drogeryjnej pomady do brwi z Wibo, w odcieniu Black Brown. Czy pomada Wibo skradła moje serce? Już wkrótce poznasz odpowiedź!

Czytaj więcej »
Maseczki Marion

Maseczki do twarzy Marion

WPIS W PRZYGOTOWANIU W tym wpisie wkrótce znajdziesz recenzje pięciu maseczek Marion z edycji Zimowej: bąbelkujących maseczek Winter Bubble, a także kremowe maseczki do twarzy  Zimowy Relaks w uroczych opakowaniach.

Czytaj więcej »
Pomada do brwi Inglot AMC

Pomada do brwi Inglot AMC

WPIS W PRZYGOTOWANIU Już niedługo znajdziesz tu recenzję konturówki do brwi w żelu AMC w odcieniu 19. Czy pomada z Inglota sprawdziła się u mnie czy wręcz przeciwnie? Odpowiedź wkrótce!

Czytaj więcej »
Eveline 4D tusz do rzęs

Eveline 4D tusz do rzęs

WPIS W PRZYGOTOWANIU Już niedługo znajdziesz tu recenzję drogeryjnego tuszu do rzęs marki Eveline Extension Volume Mascara False Definition 4D. Jak produkt sprawdził się na rzęsach? Odpowiedź otrzymasz wkrótce! Eveline

Czytaj więcej »

Blog o kosmetykach

Blog o kosmetykach

Testy kosmetyków

Testy kosmetyków

Szukasz dobrych, sprawdzonych kosmetyków? Świetnie się składa! Ja również! Na moim blogu znajdziesz obiektywne spostrzeżenia dotyczące przetestowanych kosmetyków do makijażu, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także kosmetyków aptecznych i akcesoriów kosmetycznych. Na blogu znajdziesz również testy kosmetycznych nowości dostępnych w drogeriach stacjonarnych, internetowych oraz aptekach.

Recenzje kosmetyków

Recenzje kosmetyków

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim rzetelne recenzje kosmetyków. W poszukiwaniu dobrych produktów, warto również zwracać uwagę na niekorzystne działanie, a buble kosmetyczne omijać szerokim łukiem. Pamiętaj jednak - to co sprawdza się u mnie, nie znaczy, że sprawdzi się również u Ciebie (i odwrotnie) 🙂 Wskażę Ci zaś moje spostrzeżenia, które być może będą dla Ciebie istotne i pozwolą Ci podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.

Zamknij menu